Fikrinevi genç ve dinamik bir kadroya sahip, yenilikçi ve yaratıcı fikirlere yön veren, web tasarım, grafik tasarım, matbaa, yazılım, tanıtım, sosyal ağ ve reklamcılık alanlarında hizmet veren bir gruptur.

Fikrinevi olarak müsterilerimizin ürün, hizmet ve hedef kitlelerine daha verimli ve daha hızlı ulasmasını saglayan profesyonel çözümler sunmak tek hedefimizdir. Firma içi islemlerini hızlandıran ve çalısma verimliliginizi arttıran uygulamalar yapmak isimizin en profesyonel göstergesidir. Müsterilerimizin isteklerini dinler ve sadece kuruma özel özgü çözümler ile kurum imajı ile bagdasan bütünsel uygulamalar gelistiririz. Her zaman dünyadaki degisimi takip edip, en güvenilir teknolojiyi kullanırız. Öncelikli amacımız kesinlikle %100 müsteri memnuniyetidir.

Mücadelemiz

Uzun vadeli bir vizyon oluşturmak, rüyalarımızı gerçekleştirmek için zorlukları cesurca ve yaratıcı bir şekilde kaşılamak, doğru kararlar vermek için gerekli olgulara ulaşmak, fikir birliği oluşturmak ve en iyi hızımızla hedefleri başarmak için kaynağı bulmak, başlarkende ve bu yolda yürürkende bu gayelerimizin mücadelesini her zaman vereceğiz.

Neden Biz ?

Yenilikçi Programlama

Teknolojik gelişmeleri takip ediyor ve sunduğumuz çözümlerde teknolojinin sunduğu tüm olanaklarını istekleriniz doğrultusunda kullanmaya çalışıyoruz.

Söz verdiğimiz gibi

İşinizi önemsiyoruz, zamanınızın ne kadar değerli olduğunu kesinlikle çok iyi biliyoruz. Biz herzaman söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyoruz ve olası riskleri sizinle paylaşıyoruz.

Gelişime açığız

Başkaları tarafından üretilmiş olan yazılımları ithal etmek yerine, yazılımı kendi bünyesinde üreten firmalar arasında olmak istiyoruz. İhtiyaçlarınızı tümüyle karşılayan sistemleri kendi bünyemizde geliştirmek istiyor, bu sebeple Ar&Ge’ye önem veriyoruz.